خرگوش چاق

اشکهای خرگوش چاق را دیدیم ، شکمش را نیز دیدم ، قدری بر امده بود ! او اشک می ریخت چون می دانست که دیگر نمی تواند

بازی کند او اشک می ریخت چون می دانست دیگر در چمن نمی تواند بدود و او اشک می ریخت چون می دانست که دیگر نمی تواند گل بزند !

خرگوش چاق روزگاری از برزیل به هلند رفت تا در ایندهون بازی کند بعد ان به اسپانیا ، تا در بارسا بدرخشد و بعد ان در ایتالیا تا در اینتر مصدوم شود دورانی را با مصدومیت پشت سر نهاد و سپس دوباره به اسپانیا امد تا در رئال مادرید بدرخشد و زمانی که دیگر پا به سن گذاشته بود دوباره به ایتالیا رفت تا در تیم پا به سن گذاشته ها یعنی میلان حضور داشته باشد و این بار نیز همچون بار قبل که به ایتالیا امده بود باز هم مصدوم شد ! شهر میلان با 2 تیم اینتر میلان و اث میلان ، که در هر دوی انها بازی کرده و در هر دوی انها  مصدوم شده ، دیگر جایی برایش نداشت چون انجا انقدر برایش نحس بود که هر بار به انجا می امد مصدوم می شد ! بعد سپری کردن  دوران مصدومیت ، بازگشت به وطن را انتخاب کرد. باشگاه کوینتیانس ! جایی که در ان زمان روبرتوکارلوس و ادریانو نیز در ان توپ می زدند ولی دیگر ان بازیکن جوان و دونده تبدیل شده بود به خرگوش چاق !

بله ! خوزه لویس نازالیا دلیما ! معروف به رونالدو و ملقب به خرگوش چاق !

و این گونه بود که بعد مدتی نه چندان زیاد دوباره مصدوم شد و این بار تصمیم گرفت تا در سن 34 سالگی برای همیشه کفش هایش را اویزان کند !

و بدین صورت ، اشکهای خرگوش چاق بر چشمانش جاری شد !

/ 3 نظر / 7 بازدید
ســــــــــــــــنا

آخی...!! من از بچگیم عاشقه رونالدو بودم!!واقعا" هیچکس جاشو نمیگیره!! با پستت درباره ی مائنی ویسنی با بلاگت آشنا شدم! خب...خیلی خوش حال شدم...! با اجازه لینکی!:)